Wyświetl pojedynczy post
Rustin
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 12.09.2016, 11:39
Czytam posty niektórych osób i denerwują mnie bardziej, niż wczorajszy mecz. Co trzeba mieć w głowie, żeby ich bronić i przytaczać argumenty o braku wypłaty i smutnym powrocie z Białegostoku? Kiedy sobie uświadomicie, że oni prędzej czy później dostaną zaległe pieniądze? Nie zarabiają 1200zł, żeby nie mieć na chleb i odmawiać dziecku podstawowych potrzeb. To stado baranów dowodzonych przez osła nie umiera z głodu. Może rzeczywiście są zdenerwowani, ale większość budzi się kolejnego dnia i idzie na trening, po czym wraca i ma w dupie, czy Wisła spadnie czy nie. Skończą kontrakt, to pójdą gdzie indziej, tymczasem my i klub będziemy już grubo poniżej dna. To już dawno jest przegięcie, w każdym innym klubie Darka W. już dawno by zwolniono. Widocznie u nas znów mamy przypadek, że w kontrakcie jest klauzula, która nas pogrąża albo nikt inny nie chce przyjść i odpowiadać za wyniki mając taką kadrę do dyspozycji. Szkoda słów. Owszem, możemy się oszukiwać, że w końcu coś odpali. Co z tego, skoro będzie to pojedyncza słabość przeciwnika a później znów Mójta, Boguski i Uryga uświadomią nam, z czym mamy do czynienia.
Wisła ponad wszystko
Odpowiedz cytując