ABGwislakABG napisał(a):

Podał się po meczu ze Śląskiem, ale z racji katastrofalnej sytuacji finansowej i prośbach pani prezes został.
To też niestety nie pomaga grajkom. 2x zmiana właściciela, dekompletowanie kadry trenerskiej, wyjebanie nawet magazyniera.
Grajki nawet u trenera nie czuja wsparcia. Wdowiec natomiast wie, że z gowna bicza nie ukreci. Błędne koło.
|
Ale przy tym maraźmie co grają spróbował by jakiś zmian.
Np. Jovic albo Mójta w środku pola zamiast pingwina Denisa.
ewentualnie Patryk na prawe skrzydło, Mójta na lewą pomoc, Boguś na środek.
W obronie jesteśmy słabi. Ale z przodu jakości nie mamy żadnej. Tam musi być rewolucja bo na indywidualnych akcjach patryka to sporo punktów nie zdobędziemy....