Wyświetl pojedynczy post
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1025
Stary 12.09.2016, 11:19
ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post
Podał się po meczu ze Śląskiem, ale z racji katastrofalnej sytuacji finansowej i prośbach pani prezes został.

To też niestety nie pomaga grajkom. 2x zmiana właściciela, dekompletowanie kadry trenerskiej, wyjebanie nawet magazyniera.

Grajki nawet u trenera nie czuja wsparcia. Wdowiec natomiast wie, że z gowna bicza nie ukreci. Błędne koło.
Ale przy tym maraźmie co grają spróbował by jakiś zmian.

Np. Jovic albo Mójta w środku pola zamiast pingwina Denisa.

ewentualnie Patryk na prawe skrzydło, Mójta na lewą pomoc, Boguś na środek.

W obronie jesteśmy słabi. Ale z przodu jakości nie mamy żadnej. Tam musi być rewolucja bo na indywidualnych akcjach patryka to sporo punktów nie zdobędziemy....
Odpowiedz cytując