Wyświetl pojedynczy post
Bartuk1906
Senior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1017
Stary 12.09.2016, 09:58
Szczerze powiedziawszy myślałem, że jak wejdę koło 11 na forum to ten temat będzie miał nazwę
"Dariusz Wdowczyk były trener Wisły"

Trzeba być gościem bez honoru aby po 7 porażkach z rzędu nie podać się do dymisji.
Semper Fidelis!
Odpowiedz cytując