gdsmk napisał(a):

Mimo wszystko różnica jest znacząca - w linku, który dałeś przeciwnik szedł centralnie sam na sam, a wczoraj wypuścił się gość na ostry kąt za bardzo w bok idąc, gdyby Sadlok do końca przeszkadzał na stojąco nic by z tego pewnie nie było.