Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#677
Stary 12.09.2016, 08:58
abcabc napisał(a):Wyświetl post
To jest dobre wyłożenie sprawy dla miłośników holenderskiego zaciągu.
Nie Holendrzy, a Cupial chciał i zagrał va banque. Holendrzy chcieli iść drogą Legii, jak sie okazało słuszną. Wyciekła dawno lista transferowa, Lameye itd. to nawet nie byl 2, tylko 3 wybór.

Cupial wyłożył czeki bez pokrycia, Holendrzy tylko stawiali na wybrane przez Cupial numery.

Takie dobre wyłożenie sprawy dla grupy, której obecnej sytuacji Wisły winny jest holenderski duet.

I nie jestem ich miłośnikiem, podobnie jak grupa, którą tym mianem okreslasz. To grupa inteligentnych ludzi, którzy wiedzą w jaki sposób działał były właściciel.

Cierpliwość - lekcja za minimum 220 milionów.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując