pomeran napisał(a):

Nie zgodzę sie ze Wdowczyk wybrał optymalny sklad. No ni ... . Mojta jest tragiczny. On nie potrafi bronic. W kazdym meczu którym gra na obronie tracimy przez niego bramkę. Popovic i boguski, Brożek tez nie powinni grac.
Dzieki bódyń za przytoczenie regulaminu. Znaczy ze wcale nie musimy zaczac od IV a mozna by skończyć kompromitować ten klub.
|
Zgadzam się, że nie powinni grać. Tylko wiesz jaki jest problem ? Nie ma nikogo innego. To samo zmiany. Kogo ma wpuścić ?