Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93
Stary 11.09.2016, 22:52
Sadloka to nalezy wyjebać i to jeszce dzis z tej druzyny.Albo gra na zasadzie zostałem to bede jebał akcje i gre,albo wyladowywuje w ten sposob swoja frustracje ..karny taki zeby odgwizdac i to juz nie pierwszy raz on tak gra.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując