Wyświetl pojedynczy post
Davss875
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 11.09.2016, 22:40
Nie można grać już Boguskim, Brożkiem, Popoviciem, Mójtą!!
Smuda to miał nosa mówiąc kiedyś, że Popović jest słaby. Podczas gdy był on testowany przez Wisłę w 2014 roku.
Nie minał rok, a ten kaleka został zatrudniony za frytki i jeszcze dostał numer 10!!!!!!! Od następnego meczu Zając, Cywka, Drzazga, Żemło, Brlek już wole ich niż tych Boguskich, Brożków a w szczególności Popovicia!!!!!
Odpowiedz cytując