gdsmk napisał(a):

Przy takim poziomie gry jaki prezentują obecni "piłkarze" Wisły cała Twoja teoria bierze w łeb. Nie widzę tej drużyny w żadnym ustawieniu. Chyba że zmienimy zasady gry w futbol i któryś z graczy z pola ubierze koszulkę bramkarza lub jeszcze coś innego...