Davey777 napisał(a):

|
Tu raczej chodzi o wypłaty. Jak uregulują to zaczną grać. Tym składem powinniśmy spokojnie sie utrzymać. Najbardziejbrakuje drugiego skrzydlłowego takiego.jak.Mały ktory umie kiwnąć i zacentrować
|
Zacentruje i kto strzeli ? Ludzi którzy ' centrują' to mamy az za duzo. Mojta, Pietrzak, Jovic.. Ale to jest trafna pomyłka jesli nie gra Ondrasek. Brakuje nam rozgrywajacego.
Mamy ludzi na utrzymanie ? Gratuluje samopoczucia.
Poza Małeckim, Joviciem, Bartoszem, Ew Sadlokiem, Maczynskim ( Obaj w zupełnie innej formie niz obecna) i Ondraskiem ta ekipa nadaje sie do tarcia chrzanu. Albo emeryci albo podróbki piłkarzy.