Wyświetl pojedynczy post
pomeran
Senior Member
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 11.09.2016, 21:43
Davey777 napisał(a):Wyświetl post
Tu raczej chodzi o wypłaty. Jak uregulują to zaczną grać. Tym składem powinniśmy spokojnie sie utrzymać. Najbardziejbrakuje drugiego skrzydlłowego takiego.jak.Mały ktory umie kiwnąć i zacentrować
Zacentruje i kto strzeli ? Ludzi którzy ' centrują' to mamy az za duzo. Mojta, Pietrzak, Jovic.. Ale to jest trafna pomyłka jesli nie gra Ondrasek. Brakuje nam rozgrywajacego.
Mamy ludzi na utrzymanie ? Gratuluje samopoczucia.
Poza Małeckim, Joviciem, Bartoszem, Ew Sadlokiem, Maczynskim ( Obaj w zupełnie innej formie niz obecna) i Ondraskiem ta ekipa nadaje sie do tarcia chrzanu. Albo emeryci albo podróbki piłkarzy.
Odpowiedz cytując