Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 11.09.2016, 21:07
Wynik 2:1 zawdzięczamy tylko i wyłącznie radosnej piłce Jagi. Spokojnie mogło być 3,4-0 do przerwy.
Nie wiem jaki plan ma na to Wdowczyk ale jeszcze kilka kolejek takiej gry i nawet nie będzie co potem dzielić.

Nie ma ani kadry, ani ławki. Do tego nie ma pieniędzy, żeby cokolwiek z tym zrobić. I raczej to się nie zmieni, chyba że na gorsze.
Trzeba wierzyć, że Małemu wyjdzie od czasu do czasu coś i kilka punktów zrobimy.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując