|
ja naprawdę mam dużo wiary w Wisełke, ale tego się już nie da uratować, pierwszy raz coś takiego czuje i mówie przez tyle lat...
Po prostu nie da, chyba, że Legia nam sprezentuje 3 pkt. bo LM i nasi odżyją wygrywajac 3/4 meczów do końca sezonu haha
ale to chyba nie jest realne nawet w LOTTO ekstraklasie
|