Wyświetl pojedynczy post
Kac
Senior Member
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 11.09.2016, 21:04
ja naprawdę mam dużo wiary w Wisełke, ale tego się już nie da uratować, pierwszy raz coś takiego czuje i mówie przez tyle lat...

Po prostu nie da, chyba, że Legia nam sprezentuje 3 pkt. bo LM i nasi odżyją wygrywajac 3/4 meczów do końca sezonu haha

ale to chyba nie jest realne nawet w LOTTO ekstraklasie
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując