Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1008
Stary 11.09.2016, 20:55
Ciekawe, czemu gramy aż tak źle. Mijają tygodnie, a nikt nie przyniósł jeszcze żadnej plotki od piłkarzy/z klubu. Trudno mi uwierzyć, że piłkarze grają przeciw Wdowczykowi - na wiosnę grali dla niego, a teraz przeciw? To, co im zrobił w przerwie wakacyjnej? Zwyzywał im matki ma obozie przygotowawczym? Trener mógł natomiast sknocić przygotowania, popsuć taktykę, odpalić nie tych, co trzeba z klubu - wyniki były fatalne już w lecie. Ale wciąż nie były to chyba takie błędy, których nie dałoby się załatać w ciągu dwóch miesięcy. Przecież widzą, co się dzieje; Wdowczyk nie został trenerem wczoraj. Przedziwne.

Niezależnie od przyczyn tego kryzysu, drużyna potrzebuje impulsu. Zawodnicy raczej nie przegrywają tych meczów celowo, ale fakt faktem, że Wdowczyk nie ma pomysłu, jak poprawić wyniki, albo ma pomysły słabe. Uważam, że w przypadku kolejnej porażki należy poświęcić trenera i rozwiązać kontrakty z kilkoma zawodnikami. W to miejsce juniorów. Trudno, najwyżej będą ogrywać się na I ligę. A może zaskoczy i wymęczą utrzymanie. Na pewno nie ma sensu już dłużej czekać.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując