Wyświetl pojedynczy post
qaz2016
Junior Member
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 11.09.2016, 20:49
...Zal na tę naszą Wisełkę patrzeć ale jedno co nasuwa mi się po tych wszystkich kolejkach, to nie ma w tej drużynie zawodnika -profesjonalisty. Co ta za sztuka grać jak wszystko jest ok. Profesjonalista powinien odciąć się od wszystkich zawirowań w klubie , wyjść na mecz i grać na 110 %. Cieszyć się grą , bo to pasja a nie odwalanie "pańszczyzny" i tylko kasa kasa kasa.Ta ekipa za Wisłę umierać nie będzie - a uśmieszki w trakcie meczu oraz podczas udzielania wywiadu w przerwie to już "żenada". Jestem zdania , że większość tych zawodników, jest w stanie utrzymać ekstraklasę dla Wisły, jednak najemnicy powinni poczuć oddech młodzieży na swoich plecach a "NIEczysty" coach już w meczu z Piastem powinien to uczynić.

pozdr 4 all
Odpowiedz cytując