Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 11.09.2016, 20:46
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Wniosek jest jeden.
Miśkiewicz to dobry bramkarz, tylko nie potrafi łapać.
On akurat idealnie wpisuje się w wieloletnią tradycję bramkarzy w Wiśle. Po prostu każdy z nich musiał w meczu wyrobić normę klopsów na mecz. Klasycznym przykładem może tutaj być Pawełek.

(edit)
@ pomeran
Można też na lata zakopać się w niższych ligach. Takie tam, drobne ryzyko.
Odpowiedz cytując