Wyświetl pojedynczy post
pomeran
Senior Member
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 11.09.2016, 20:45
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Heh... od samego dołu. 4 liga to dopiero wtedy, jak nam na to zezwolą, czyt. jak udowodnimy, że udźwigniemy ten ciężar
Można przegrać wszystkie 37 spotkań i zaczyna się od 1 ligi. A w sytuacji wycofania 4 ? Na poczatku zawirowań właścicielskich pojawiały sie głosy ze lepiej zaczac od 4 ligi na nowo. Wtedy wydawalo mi sie to głupie..Ale jak tak patrzę jak oni hańbią swoja gra ten klub.. To juz sam nie wiem co lepsze. Moze byc gorszy mecz niz to 1-5 ze slaskiem ?
Odpowiedz cytując