|
no i bądz tu mądry.
Najpierw se chłop strzela samobója potem karne broni.
Wniosek jest jeden.
Miśkiewicz to dobry bramkarz, tylko nie potrafi łapać.
a reszta bandy ?
Taktyka jest bardzo prosta - Daj Małemu może coś zrobi.
Wejście Drzazgi dało troche energii, ale no ....a jak ich ogladam to mam wrazenie ze są jacyś niedojebani.
Sadlok to jest cieniem samego. Kolega chwalił Maczynskiego - mnie on nie przekonuje. Nikt mnie nie przekonuje prócz Małego, ktory byc moze wyglada niezle dlatego, ze reszta jest dnem. Kalectwo.
Współczuć temu który zainwestował swoj hajs w Brleka. Raczej się nie zwróci
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|