Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1006
Stary 11.09.2016, 20:30
Sadlok drugi sezon z rzędu gra ta, jakby chciał odejść. Albo chciał się zemścić za niepuszczenie do Legii. Z tego punktu widzenia dla niego im gorzej, tym lepiej.
Odpowiedz cytując