pomeran napisał(a):

|
Pytanie czysto teoretyczne do zorientowanych: gdyby Wisła wycofała siła z rozgrywek/oddała wszystkie mecze walkowerem to zaczynamy od 1 czy 4 ligi ?
|
Heh... od samego dołu. 4 liga to dopiero wtedy, jak nam na to zezwolą, czyt. jak udowodnimy, że udźwigniemy ten ciężar
