pomeran napisał(a):

Pytanie czysto teoretyczne do zorientowanych: gdyby Wisła wycofała siła z rozgrywek/oddała wszystkie mecze walkowerem to zaczynamy od 1 czy 4 ligi ? Wiadomo, udzielają mi się negatywne emocje, ale oni kompromitują ten klub. Hańbią. Chyba nie chcemy zanotować rekordu 36 porażek z rzędu. Skoro ts nie ma kasy to bez sensu kopać sie z koniem. Bez realnych wzmocnień spadniemy. I to w stylu uwłaczającym dla takiego klubu jakim jest Wisła
Marzy mi sie, zeby juz nigdy nie oglądać w skladzoe Wisły Boguskiego. Jest tragicznie słaby. Tragicznie.
|
Zmartwię Cię. Boguski będzie grał do emerytury i to nie piłkarskiej, ale takiej jak każdy Polak, czyli do 67 roku życia. Chociaż w jego wypadku do 65