Wyświetl pojedynczy post
Zibi77
Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: PL/UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1004
Stary 11.09.2016, 20:14
wester napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieję, że trener Wdowczyk przejrzy na oczy. Ta drużyna nie wstanie grać w piłkę w obecnej sytuacji, nie jest wstanie prowadzić gry. Trzeba zacząć od solidności w defensywie i goli z kontrataku.
I tak miałem nadzieje że ten mecz będzie wyglądał.Nam teraz nie potrzeba widowiska ale punktów.Przetrzymać,pomęczyć nawet jak bruk-bet wczoraj ale swoje przywieźć do Krakowa.
Odpowiedz cytując