wester napisał(a):

|
Mam nadzieję, że trener Wdowczyk przejrzy na oczy. Ta drużyna nie wstanie grać w piłkę w obecnej sytuacji, nie jest wstanie prowadzić gry. Trzeba zacząć od solidności w defensywie i goli z kontrataku.
|
I tak miałem nadzieje że ten mecz będzie wyglądał.Nam teraz nie potrzeba widowiska ale punktów.Przetrzymać,pomęczyć nawet jak bruk-bet wczoraj ale swoje przywieźć do Krakowa.