Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1003
Stary 11.09.2016, 20:14
Ja po sankach Sadloka w końcówce na karnego zacząłem wierzyć, że część piłkarzy gra na zwolnienie Wdowczyka.

Nie widziałem tak idiotycznej interwencji od bardzo dawna - sytuacja nie była super groźna, a Sadlok nie miał żadnych szans na czyste wejście.
Odpowiedz cytując