Zibi77 napisał(a):

|
Jak dla mnie przydałoby się więcej obiektywizmu.Pierwsza stracona fatalny błąd,druga majstersztyk.Nasza wywalczona całym serduchem przez Patryka.Lider lepszy tylko i aż o jedną bramkę.Dla mnie podkreślam "obiektywizm" malowany lider nie pokazał aż takiej różnicy.
|

Obiektywizmem, to jest to ze mamy najwiecej straconych bramek w calej lidze
i najmniej strzelonych, to jest az taka roznica
w pierwszej polowie to my nawet walki nie podjelismy
a Wdowyczk do usranej smierci bedzie wystawial Boguskiego na skrzydle i Miska w bramce
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"