Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 11.09.2016, 19:37
Tez uwzam ze oni są siadnieci psychicznie i tu jest pies pogrzebany.Kolejny mecz w dupę.takze ile mozna jeszce?

zwyczajnie zal ich,bo to nie ich wina ze klub najpierw tyle lat jest zle zarzadzany za Cupiala,potem sprzedany złodzejowi a teraz oddany ludziom bez pieniedzy.Oni tez patrzą widzą i wyciagaja wnioski.To tylko gimnazjum psycho- sharks spiewa ze nic sie nie stało.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując