|
Tez uwzam ze oni są siadnieci psychicznie i tu jest pies pogrzebany.Kolejny mecz w dupę.takze ile mozna jeszce?
zwyczajnie zal ich,bo to nie ich wina ze klub najpierw tyle lat jest zle zarzadzany za Cupiala,potem sprzedany złodzejowi a teraz oddany ludziom bez pieniedzy.Oni tez patrzą widzą i wyciagaja wnioski.To tylko gimnazjum psycho- sharks spiewa ze nic sie nie stało.
|