Wyświetl pojedynczy post
Zibi77
Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: PL/UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 11.09.2016, 19:34
Jak dla mnie przydałoby się więcej obiektywizmu.Pierwsza stracona fatalny błąd,druga majstersztyk.Nasza wywalczona całym serduchem przez Patryka.Lider lepszy tylko i aż o jedną bramkę.Dla mnie podkreślam "obiektywizm" malowany lider nie pokazał aż takiej różnicy.
Odpowiedz cytując