|
Za wyjątkiem Małeckiego...
Bez umiejętności, ambicji, chęci do gry, zero, nic.
Teraz oceny indywidualne.
Wdowczyk, Miskiewicz, Mójta - WYP... z Wisły.
Brożek, Boguski - mam nadzieje, że to Was ostatni mecz w Wiśle. Czyli jak wyżej tylko ze względu na zasługi w nieco łagodniejszej formie.
Jak można wystawić Mójtę, Boguskiego czy Brożka i liczyć na cokolwiek.
Tu nie ma co trenować.
Tu nie ma co dzwonić.
Tu trzeba zaorać. Ci zawodnicy i ten trener i tak nas w lidze nie utrzymają.
|