Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 11.09.2016, 19:11
Za wyjątkiem Małeckiego...

Bez umiejętności, ambicji, chęci do gry, zero, nic.
Teraz oceny indywidualne.
Wdowczyk, Miskiewicz, Mójta - WYP... z Wisły.
Brożek, Boguski - mam nadzieje, że to Was ostatni mecz w Wiśle. Czyli jak wyżej tylko ze względu na zasługi w nieco łagodniejszej formie.

Jak można wystawić Mójtę, Boguskiego czy Brożka i liczyć na cokolwiek.

Tu nie ma co trenować.
Tu nie ma co dzwonić.
Tu trzeba zaorać. Ci zawodnicy i ten trener i tak nas w lidze nie utrzymają.
Odpowiedz cytując