Temat
:
[VIII KOLEJKA] Jagiellonia Białystok - WISŁA Kraków, 11 września, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
St Yabol
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco
Offline
#
55
11.09.2016, 19:09
Rok temu Górnik po 8 Kolejkach też miał 3 pkt...
Cytat:
14.
Podbeskidzie Bielsko-Biała
8
7
1 4 3 7-13 0 1 2 3-5 1 3 1 4-8
15.
Lech Poznań
8
4
1 1 6 5-12 1 1 3 3-5 0 0 3 2-7
16.
Górnik Zabrze
8
3
0 3 5 8-16 0 2 1 4-6 0 1 4 4-10
Ciekawe czy uda sie zrobić tyle samo po 10 kolejkach co Górnik rok temu
Cytat:
14.
Podbeskidzie Bielsko-Biała
10
10
2 4 4 9-20 0 1 3 3-11 2 3 1 6-9
15.
Górnik Zabrze
10
7
1 4 5 11-17 1 2 1 6-6 0 2 4 5-11
16.
Lech Poznań
10
5
1 2 7 6-14 1 2 3 4-6 0 0 4 2-8
Z kolei dobrym przykładem może być Amica
Ostatnio edytowane przez St Yabol : 11.09.2016 o godz. 19:13.
St Yabol
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do St Yabol
Znajdź inne posty napisane przez St Yabol