Wyświetl pojedynczy post
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 11.09.2016, 19:09
Rok temu Górnik po 8 Kolejkach też miał 3 pkt...
Cytat:
14. Podbeskidzie Bielsko-Biała 8 7 1 4 3 7-13 0 1 2 3-5 1 3 1 4-8
15. Lech Poznań 8 4 1 1 6 5-12 1 1 3 3-5 0 0 3 2-7
16. Górnik Zabrze 8 3 0 3 5 8-16 0 2 1 4-6 0 1 4 4-10
Ciekawe czy uda sie zrobić tyle samo po 10 kolejkach co Górnik rok temu

Cytat:
14. Podbeskidzie Bielsko-Biała 10 10 2 4 4 9-20 0 1 3 3-11 2 3 1 6-9
15. Górnik Zabrze 10 7 1 4 5 11-17 1 2 1 6-6 0 2 4 5-11
16. Lech Poznań 10 5 1 2 7 6-14 1 2 3 4-6 0 0 4 2-8
Z kolei dobrym przykładem może być Amica
Ostatnio edytowane przez St Yabol : 11.09.2016 o godz. 19:13.
Odpowiedz cytując