|
Nasi zawodnicy nie potrafią bronić, podawać, dryblować, dośrodkowywać ani strzelać. Przecież to do kvrwy nędzy nie są piłkarze!!!
Do tego dołóżmy brak jakiegokolwiek pomysłu na konstruowanie akcji, brak pomysłu na stałe fragmenty, walkę na mizernym poziomie i jak widać, trenera też nie mamy.
|