Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 11.09.2016, 18:41
Nasi zawodnicy nie potrafią bronić, podawać, dryblować, dośrodkowywać ani strzelać. Przecież to do kvrwy nędzy nie są piłkarze!!!

Do tego dołóżmy brak jakiegokolwiek pomysłu na konstruowanie akcji, brak pomysłu na stałe fragmenty, walkę na mizernym poziomie i jak widać, trenera też nie mamy.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując