Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 11.09.2016, 18:10
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Przed przerwą się podał do dymisji... ale go przekonali, żeby został.
I to jest sytuacja bez wyjścia, bo TS'u nie stać na zatrudnienie nowego trenera i sztabu. Nie mówię o zwolnieniu Wdowczyka, bo ten sam chciał się ewakuować(jak wspomniałeś został przekonany do pozostania w klubie).
Odpowiedz cytując