silver03 napisał(a):

|
Przed przerwą się podał do dymisji... ale go przekonali, żeby został.
|
I to jest sytuacja bez wyjścia, bo TS'u nie stać na zatrudnienie nowego trenera i sztabu. Nie mówię o zwolnieniu Wdowczyka, bo ten sam chciał się ewakuować(jak wspomniałeś został przekonany do pozostania w klubie).