Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 11.09.2016, 18:01
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
1:0 to najniższy wymiar kary
przysiegam, ze jakbym był lewonożny to bym sie zglosil do klubu, gorzej od Mójty sie nie da bronic
co z tego , ze facet ma kilka asyst i goli na sezon, jak w kazdym meczu z nim bronisz sie w jednego mniej, nie dziwota, ze kazda druzyna z tym ananasem w skladzie spada
zacznij grać lewą to będziesz obunożny.
przypominam, że nasz niezapomniany lewoskrzydłowy Kosa był... prawonożny
Ja uważam, że jesteśmy po prostu ciency, a grać jak kielce nie będziemy bo nie mamy kopaczy z takim podejściem
Ostatnio edytowane przez arti : 11.09.2016 o godz. 18:04.
Odpowiedz cytując