Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 11.09.2016, 18:01
d napisał(a):Wyświetl post
Wdowczyk powinien się podać do dymisji.

Piłkarze odpuszczają mecze, albo z powodu jego, albo nowego zarządu. Nic z tego nie będzie.
Przed przerwą się podał do dymisji... ale go przekonali, żeby został.
Odpowiedz cytując