d napisał(a):

Wdowczyk powinien się podać do dymisji.
Piłkarze odpuszczają mecze, albo z powodu jego, albo nowego zarządu. Nic z tego nie będzie.
|
Dokładnie,odpuszczają.
Też się zastanawiam z czyjego powodu.
Czekam na drugą połowę.Ich postawa da mi pewną podpowiedź.