Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 11.09.2016, 17:59
d napisał(a):Wyświetl post
Wdowczyk powinien się podać do dymisji.

Piłkarze odpuszczają mecze, albo z powodu jego, albo nowego zarządu. Nic z tego nie będzie.
Dokładnie,odpuszczają.
Też się zastanawiam z czyjego powodu.
Czekam na drugą połowę.Ich postawa da mi pewną podpowiedź.
Ostatnio edytowane przez Griszka30KR : 11.09.2016 o godz. 18:01.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując