Griszka30KR napisał(a):

|
No nie wierzę,nie wierzę w to co widzę w tych pierwszych 20 min.....
|
A w poprzednich meczach widziałeś coś innego?
W pierwszej części sezonu najebiemy tyle punktów, że po podziale będzie już wiadomo, że spadamy. A w sumie przed podziałem jeszcze.