Wyświetl pojedynczy post
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 11.09.2016, 17:31
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
No nie wierzę,nie wierzę w to co widzę w tych pierwszych 20 min.....
A w poprzednich meczach widziałeś coś innego?

W pierwszej części sezonu najebiemy tyle punktów, że po podziale będzie już wiadomo, że spadamy. A w sumie przed podziałem jeszcze.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując