szprotson napisał(a):

Polecam sprawdzać zawsze pierwsze strony z roznych tematow.
Czasem łezka w oku sie kręci a czasem nie mozesz powstrzymać się od smiechu
co nie zmienia faktu, ze zmierzamy w kierunku zycia wspomnieniami :/
|
Popieram
zaczynamy zyć meczami z Parmą ,Lazio czy nawet z Apolem,jak cos wielkiego,o czym dzis tylko mozemy śnić.