Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 11.09.2016, 16:28
Nic nie ma optymistycznego przed tym meczem,troche jak stypa ta konferancja wygladała.Tzn na zasadzie :"boze co ja tu robie"

moze jakis remis,ale ciezko bedzie,z Miskiewiczem w bramce niestety ale chyba najgorszym bramkarzem ligi.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując