kicur napisał(a):

Ciekawe, czy piłkarze są tak samo chujowo nastawieni do meczu, jak my-kibice?
|
Na konferencji tak trochu mało optymistycznie to wyglądało.
Wdowczyk wyglądał jakby siedział za karę,Żemło nie lepiej,jedynie rzecznik zachowywał się z większą energią...
Tak bardzo przydałoby się zwycięstwo...