Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 11.09.2016, 13:36
kicur napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe, czy piłkarze są tak samo chujowo nastawieni do meczu, jak my-kibice?
Na konferencji tak trochu mało optymistycznie to wyglądało.
Wdowczyk wyglądał jakby siedział za karę,Żemło nie lepiej,jedynie rzecznik zachowywał się z większą energią...
Tak bardzo przydałoby się zwycięstwo...
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując