Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 11.09.2016, 09:51
Z taka gra jaka ostatnio prezentujemy to zeby tylko nie skonczyło sie jak ze Slaskiem bo dwa razy przegrac tak wysoko byłoby wielka ujma dla klubu takiego jak Wisła Krakow. Kiedys w koncu musimy sie przełamac a najlepiej to zrobic na terenie jednej z najlepiej grajacych zespołow w ekstraklasie.
Odpowiedz cytując