|
Z taka gra jaka ostatnio prezentujemy to zeby tylko nie skonczyło sie jak ze Slaskiem bo dwa razy przegrac tak wysoko byłoby wielka ujma dla klubu takiego jak Wisła Krakow. Kiedys w koncu musimy sie przełamac a najlepiej to zrobic na terenie jednej z najlepiej grajacych zespołow w ekstraklasie.
|