Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 11.09.2016, 09:48
Takie spotkania są najlepsze na przełamanie, bo:
1. Nie jesteśmy w roli faworyta (To Jagiellonia będzie musiała atakować),
2. Nikt nie spodziewa się zdobyczy punktowej (Bo niby na jakiej podstawie)
Myślę, że dzisiaj Wisła wygra, na przekór wszystkim, a w meczu padnie wiele bramek.
Obstawiam 4-1 dla Wisły (ew. 3-1)
Odpowiedz cytując