Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 11.09.2016, 09:44
Przekornie obstawiam nasze zwycięstwo.

Nie idzie nam ostatnio, gramy piach - ale każda seria musi się kiedyś skończyć, a kadrowo nie jesteśmy aż tak słabi, jak niektórzy sugerują.
Odpowiedz cytując