|
Zająć - Jović, Żemło, Guzmics, Sadlok - Mączyński,Popović,Małecki,Pietrzak,Boguski - Brożek. Ja bym tak zagrał postawił bym na Zająca bo Misiek i Załuska to ten sam poziom żenady. Żemło za Głowę z oczywistych względów i Bogusia jako ofensywnego pomocnika bo jako jedyny potrafi zagrać prostopadłe podanie.
|