Temat: Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1621
Stary 10.09.2016, 09:59
szukam speca od ihpona

mam 4s-8gb ale nie moge sie zalogować na itunes. Tel moj - po prostu wymieniłem go na nowszego juz 2 lata temu i mi sie przypomniało ze stary leży. No i chciałem go pogonić albo dać siostrze, ale nie pamietam hasła ni chuja. mozna sie z tego jakos wykaraskac?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując