|
szukam speca od ihpona
mam 4s-8gb ale nie moge sie zalogować na itunes. Tel moj - po prostu wymieniłem go na nowszego juz 2 lata temu i mi sie przypomniało ze stary leży. No i chciałem go pogonić albo dać siostrze, ale nie pamietam hasła ni chuja. mozna sie z tego jakos wykaraskac?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|