Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 09.09.2016, 17:36
Kto może niech zapali jutro świeczkę w kościele w intencji przynajmniej remisu.
Oczywiście Jaga to żaden potentat, ale od paru tygodni Wisła to obraz nędzy i rozpaczy na bosiku.
Odpowiedz cytując