Temat
:
[VIII KOLEJKA] Jagiellonia Białystok - WISŁA Kraków, 11 września, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
6
09.09.2016, 17:36
Kto może niech zapali jutro świeczkę w kościele w intencji przynajmniej remisu.
Oczywiście Jaga to żaden potentat, ale od paru tygodni Wisła to obraz nędzy i rozpaczy na bosiku.
arti