|
Dobrze, że sędziuje nam Raczkowski, IMO to najlepszy obecnie polski sędzia, panuje nad sytuacją na murawie.
Ja jakoś w trzewiach czuję, że będzie dobry wynik w Białymstoku, ale nie wiem czym to uzasadnić za bardzo. Może bardziej chciałbym tego wyniku, niż go czuję.
W PS piszą, że w Białymstoku duża mobilizacja, frekwencja może się zakręcić około 20 tysi.
Nawet gdy upadniesz, ja będę z Tobą.
|