Wyświetl pojedynczy post
17wojownik
Member
 
 
Od: 10.2015
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 09.09.2016, 11:36
Dobrze, że sędziuje nam Raczkowski, IMO to najlepszy obecnie polski sędzia, panuje nad sytuacją na murawie.

Ja jakoś w trzewiach czuję, że będzie dobry wynik w Białymstoku, ale nie wiem czym to uzasadnić za bardzo. Może bardziej chciałbym tego wyniku, niż go czuję.

W PS piszą, że w Białymstoku duża mobilizacja, frekwencja może się zakręcić około 20 tysi.
Nawet gdy upadniesz, ja będę z Tobą.
Odpowiedz cytując