|
Podpowie ktoś bo umowa mi się kończy w Play i biorę znowu abonament za 45 zł i nie widze ciekawego telefonu w dobrej cenie. Doradzi ktoś czy Play ma coś godnego polecenia w rozsądnej dopłacie albo wezmę bez tel i dokupie (zaproponuje ktoś coś do 500 zł? nówka albo używany niedługo).
Dzięki za info
Second Place is for Losers
Jazda Jazda Jazda Biała Gwiazda
|