Temat: Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
Natkan
Senior Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Wiślackie okolice Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1620
Stary 08.09.2016, 17:32
Podpowie ktoś bo umowa mi się kończy w Play i biorę znowu abonament za 45 zł i nie widze ciekawego telefonu w dobrej cenie. Doradzi ktoś czy Play ma coś godnego polecenia w rozsądnej dopłacie albo wezmę bez tel i dokupie (zaproponuje ktoś coś do 500 zł? nówka albo używany niedługo).

Dzięki za info
Second Place is for Losers
Jazda Jazda Jazda Biała Gwiazda
Odpowiedz cytując