|
Nie wiem, czy pytanie do modów, czy nie modów, ale jakaś reklama/coś crashuje mi forum i całego chroma, nie wiem czy jestem jedyny, czy jeszcze ktoś to ma?
Dopiero jak włączyłem ad blo cka, to mogę korzystać z forum normalnie.
Problem pojawił się dopiero przedwczoraj.
|