Wyświetl pojedynczy post
gdsmk
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: At the heart of winter

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3643
Stary 06.09.2016, 15:01
Nie wiem, czy pytanie do modów, czy nie modów, ale jakaś reklama/coś crashuje mi forum i całego chroma, nie wiem czy jestem jedyny, czy jeszcze ktoś to ma?

Dopiero jak włączyłem ad blo cka, to mogę korzystać z forum normalnie.

Problem pojawił się dopiero przedwczoraj.
Odpowiedz cytując