Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
LanceTS
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12530
Stary 05.09.2016, 10:34
No to cokolwiek zróbmy, zawsze jak dzieki 100 postom kupi 1 osoba więcej to znaczy że się opłacało.

Ja kupiłem 2 bilety na Piasta i 2 na Legie.

Na ten moment na C:
Na Legie zostało 3147.
Na Piast zostało 3146.

Zobaczymy czy dziennie schodzi chociaż 50 biletów.
Odpowiedz cytując