Wyświetl pojedynczy post
17wojownik
Member
 
 
Od: 10.2015
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8999
Stary 05.09.2016, 09:31
Takie mecze też się zdarzają, jak się nie da wygrać, to trzeba zremisować. Kazachom trzeba oddać, że nawet w samej końcówce napier*alali pressing aż się kurzyło. Oprócz tego okresu 40-65 minuta, to uważam że różnica poziomów była widoczna i przesadnie nie martwię się o kolejne mecze. Wnioski wyciągną na pewno. Dla mnie bardzo widoczne było też to, że na każdej pozycji, która była wymieniona względem żelaznej jedenastki na Euro (Pazdan, Jędza, Mąka, Grosicki) - byli piłkarze młodsi, mniej ograni w kadrze i ogóle w piłce. Jest rozczarowanie, ale eliminacje to 10 meczów. Kto nam broni zdobyć 12 punktów na Danii i Rumunii?
Nawet gdy upadniesz, ja będę z Tobą.
Odpowiedz cytując