serek.c2 napisał(a):

|
O mój boże, jakich kibiców się dorobiliśmy... herb TS brzydki...
|
Będziesz mnie teraz oceniał przez pryzmat tego, czy podoba mi się herb TS, czy nie? Zaczęliście temat, więc się wypowiedziałem. O gustach się nie dyskutuje ponoć. Jednym się.herb TS podoba, innym nie. Ja zaliczam się do tej drugiej grupy. Ty jesteś w tej pierwszej, ale nadal kibicujemy tej samej drużynie. Daruj sobie proszę też teksty, że "doczekaliśmy się kibiców" - bo nie wiesz z kim rozmawiasz. Stary nie jestem, ale swoje za Wisłą przejeździłem. Podobnie jak teraz mieszkając w Warszawie, nie wstydzę się między znajomymi powiedzieć, komu tak naprawdę kibicuję!
Cytat:
|
pamiętaj, de gustibus et cetera et cetera zamiast o pierdołach gadać, skupcie się z KarLOL i wpłaćcie po 19,06 na Akademię!
|
O moje wpłaty się nie martw
